کدام شیرآلات برای کدام فضاها مناسب است؟

شیرآلات کلاسیک غیر اهرمی راسان

کدام شیرآلات برای کدام فضاها مناسب است؟

در صورتی که توجه به این موارد هر چند جزئی زیبایی دکوراسیون را دو چندان و درعین حال ازرش طراحی و فضای داخلی را بالا می برند، یکی از این جزئیات ساده اما تاثیر گذار شیرآلات ساختمانی می باشند

امروزه شیرآلات ساختمانی یکی از اجزای اصلی و جدایی ناپذیر دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است. عنصری که پیش از این کمتر در طراحی منازل به آن توجه می شد ولی در سالهای اخیر توجه به استفاده مناسب و کاربردی از شیر آلات ساختمانی و بهداشتی یکی از جزئیات المان های طراحی فضای داخلی تلقی می شود که می تواند ارزش طراحی ها و تعیین دکوراسیون خانه ها را بالا ببرد.

هم اکنون در بازار انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی با طرح های متنوع، مدرن و کلاسیک تولید و عرضه می شود که تعداد انتخاب های مصرف کنندگان را افزایش می دهد. این تنوع فوق العاده می تواند دست شما را برای انتخاب و ایجاد هماهنگی میان اجزای محیط با انواع شیرآلات باز بگذارد.

قبل از اینکه به خرید شیرآلات بپردازید ابتدا بهتر است چند نکته را درباره انواع شیرآلات و ویژگی های آنها بدانید. وقتی با اطلاعات به بازار بروید نیازی به توضیحات کم و زیاد فروشندگان نخواهید داشت و با آگاهی کامل می توانید شیر آب های موردنظرتان را انتخاب و خرید نمائید.

 

شیرآلات بهداشتی ساختمانی راسان شیر آلات

 

شیرآلات بهداشتی با کیفیت چه ویژگی ای دارند؟

در مطالب قبلی مفصلأ به اهمیت بهداشتی بودن شیرآلات پرداخته ایم. در زمان خرید شیرآلات حتما به علامت استاندارد که روی بسته بندی شیر درج شده توجه کنید. علامت استاندارد در تولید شیرآلات نشان دهنده رعایت موازین خاصی است که در خط تولید کارخانه رعایت می شود. یکی از اطلاعاتی که استاندارد بودن شیر آلات به ما ارائه می دهد، درصد کنترل شده عناصر مضر و سرطانزایی مثل سرب و آنتیموان و استفاده از فلز برنج مرغوب است. بهتر است شیرآلاتی که انتخاب می کنید برچسب نام و نشان کالا و هولوگرام داشته باشند. شیرآلات ساختمانی جز آن دسته از کالاهایی است که با وجود استفاده روزانه و مداوم، از آنها ماندگاری و کیفیت چندساله استفاده انتظار می رود. بنابراین بهتر است از برندی خرید کنید که ضمانت کالا و خدمات پس از فروش مناسبی نیز ارائه می دهد. نکته مهم دیگر توجه برند شیرالات مورد نظر به استفاده از المانهای کاهش مصرف آب و صرفه جویی است. بهتر است شیرآلاتی را برای منزل خود انتخاب نمایید که میزان آب مصرفی خانواده را نیز به حداقل کاهش دهد. این کار با به کارگیری ابزار هایی مثل پلاتور های مخلوط هوا انجام می شود. برای اطلاع از تکنولوژی های کاهش مصرف آب اینجا را بخوانید.

 

 شیرآلات شیرظرفشویی شیر سینک راسان

 

شیرآلات هماهنگ (سری شیرآلات)

همانطور که گفتیم در سالهای اخیر نگاه به شیرآلات ساختمانی از کالاهای تاسیساتی و ساختمانی به المانی خاص از معماری و طراحی فضای داخلی تغییر کرده است. همین حرکت موجب شده طراحی های شیرآلات به صورت سری های هماهنگ و هارمونیک طراحی شوند. این سری شیرآلات معمولا متشکل از چهار تکه شیر سینک (شیر ظرفشویی)، شیر روشویی، شیر آفتابه (شیر توالت) و شیر حمام (شیر دوش) می باشند. طراحی های شبیه به هم این مدل از شیرآلات به هماهنگی فضاهای بهداشتی و داخلی منازل کمک کرده و باعث می شود حالتی از نظم و زیبایی در فضا احساس شود. طرح های چشم نواز و خیره کننده به همراه کارایی راحت و امکان انتخاب رنگ در این بخش بسیار دیده می شود. همچنین برای هر بودجه و توان خرید می توانند هماهنگ شوند. بنابراین برای انواع محیط های خانگی این مدل از شیرآلات را پیشنهاد می کنیم.

 

بهترین شیرآلات شیر آلات راسان

 

 

شیرآلات چشمی (شیرآلات هوشمند الکترونیک)

بحران آب یک مسئله جهانی و همه گیر است و در چنین جهانی، صرفه جویی از مصرف آب نه یک انتخاب بلکه وظیفه ای مهم قلمداد می شود. یکی از بهترین و در دسترس ترین محصولاتی که می تواند در این امر مهم ما را یاری کند استفاده از شیرآلات چشمی یا همان شیرآلات هوشمند است. به خصوص اگر در خانه کودک خردسال یا قصد خرید برای فضاهای عمومی مثل رستوران، هتل، بیمارستان، مدارس و .... را دارید. این شیرآلات به خوبی میزان آب خروجی را کنترل نموده و از هدر رفت آن جلوگیری می کند. همچنین از آنجایی که نیازی به لمس کردن آنها برای به کار انداختشان وجود ندارد، بهداشت محیط و فضا به خوبی حفظ می شود و از انتقال بیماری ها و میکروب ها جلوگیری می شود.

 

شیر چشمی شیر هوشمند راسان

 

 

شیرآلات کلاسیک

در گذشنه تمامی شیرآلات مصرفی از این دسته بودند. شیرآلاتی که یک دسته ی پیچی شکل داشتند یا بعد تر زمانی که امکان استفاده از آب گرم محیا شد، دو دسته روی این مدل از شیرآلات دیده می شد که به آب سرد و گرم مربوط می شدند. امروزه با وجود تولید انبوه شیرآلات اهرمی، این  دسته از شیرآلات کاربرد خود را حفظ کرده اند. در بسیاری از شیرآلات کلاسیک طراحی های منحصر به فردی در رنگها و آبکاری های خاص و ویژه استفاده شده که یادآور قدمت این صنعت خاص است. این شیرآلات هنوز طرفداران خاص خود را که خواهان طرح های قدیمی و نوستالژی هستند، به خوبی حفظ کرده اند. اگر طرفدار تاریخ و پیشینه و نه مدرنیته هستید، این مدل از شیرآلات می تواند برایتان جذاب باشد.

 

شیرآلات بهداشتی ظرفشویی حمام دوش

 

شیرآلات دکوراتیو

هرگز از جنبه ی دکوراسیونی و چیدمانی شیرآلات غافل نشوید! همیشه می توان با انتخاب المان های خاصی که کمتر به آنها توجه شده است، طراحی های ویژه ای برای منازل درنظر گرفت که خوشایند و چشم نواز باشد. خوش بختانه تنوع بالای طرح ها در صنعت شیرآلات قدرت انتخاب مصرف کنندگان را بسیار بالا برده است. انواع خاصی از شیرها مخصوص آشپزخانه یا همان شیر ظرفشویی طراحی شده است که علاوه بر امکانات ویژه، محیط منزلتان را خاص می نمایاند. بعضی از این شیر سینک ها شلنگ های شاوری خاصی دارند و این امکان را ایجاد می کنند که به تمامی زوایای سینک ظرفشویی دسترسی پیدا کرده و به راحتی آن را تمیز نمائید. شرکت شیرآلات راسان امکانی فراهم نموده که در بسیاری از سری شیرآلات هماهنگ، شیر سینک های خاصی علاوه بر شیر سینک سری قرارداده شده که این امکان، انتخاب مصرف کنندگان را برای هماهنگی بیشتر فضا و دکوراسیون افزایش می دهد. گاها این شیر ظرفشویی ها دومنظوره هستند. یعنی دارای دو خروجی آب برای آب شهری و آب تصفیه شده هستند و نیاز شما را از نصب یک شیر کوچک تصفیه که بی تناسب با سینک آشپزخانه تان باشد، برطرف می کند.

تنها شیرهای ظرفشویی نیستند که تخصصأ برای دکوراسیون خاص منزل تمایز یافته اند. در بسیاری از سری های شیرآلات، شیرهای روشویی (شیر دستشویی) خاصی تولید می شوند که ارتفاع بیشتری دارند. این شیرها مخصوص روشویی های خاصی با سنگ ها و رزین طراحی شده اند. اگر فضای داخلی دستشویی شما به اندازه کافی وسیع هست می توانید از یک آینه بزرگ دیواری، نور پردازی ویژه، روشویی سنگی یا سرامیکی کاسه ای و یک شیر روشویی بلند استفاده کنید. در معماری اتاق و سوئیت های های کلاس هتل نیز استفاده از این نوع ویژه از روشویی به شدت پیشنهاد می شود.

 

شیرآلات دکوراتیو لیزا راسان

 

شیرآلات رنگی

از طراحی های منحصر به فرد شیرآلات گفتیم ولی طراحی بدون مفهوم رنگ کامل نمی شود. بازار شیرآلات از انواع طرح ها و رنگ های شیر آب اشباع شده که مناسب همه مصرف کنندگان با هر سلیقه ای است. با وجود تکنولوژی های پیشرفته مثل آبکاری تحت خلا و رنگ های کوره ای، تصور شیرآلات به هر رنگی دور از ذهن نیست. اگر طرفدار فضاهای شاد و متنوع هستید می توانید از شیرآلات رنگی استاتیک در رنگ های سفید، مشکی، قرمز، آبی، زرد، ارغوانی و ... استفاده کنید. شاید هم خواهان فضاهای مدرن، زیبا و ساده هستید. در این صورت شیرآلات با طرح های ساده و نوین و در رنگهای کروم مات و یا طلایی مات می تواند نظرتان را جلب کند. حتی ممکن است رنگ های سلطنتی و کلاسیک مورد پسند شما باشد که پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های طلایی براق و رزگلد زیبای مسی است که حالتی از شکوه و خاص بودن به فضا می بخشد.

 

شیرآلات طلایی راسان

 

 

شیرآلات تو کار

این مدل از شیرآلات به کلی جدید هستند. ایده اولیه آنها  از جایی آغاز شد که عده ای از مصرف کنندگان تمایل خود را به کمتر دیده شدن اکسسواری های دستشویی و حمام اظهار نمودند. این عده به شدت طرفدار سادگی محیط و شفافیت هستند. شیر آلات توکار دارای یک شیر مرکزی جهت باز و بست و تنظیم گرمی و سردی هستند . این نوع از شیرآلات بیشتر در منازلی با طراحی لوکس و ساده کاربرد دارد. شیرآلات توکار در دو دسته ی شیرآلات حمام و دستشویی تولید می شوند. این شیرآلات با شیرهای چشمی برای روشویی به خوبی ست می شوند. باید در نظر گرفت که این دسته از شیرآلات بسیار جدید و مدرن هستند و استفاده از آنها به محیط خانه نمایی از به روز بودن می رساند. و در نهایت جذابیت باید اعلام کنیم که شیرآلات توکار از شیرآلات عادی اهرمی و کلاسیک قیمت کمتری دارند و در حین اینکه فضای منزلتان را دلنشین و به روز می نمایند، بسیار مقرون به صرفه و کاربردی اند.

 

شیرآلات توکار دکوراسیون راسان

 

گروه صنعتی شیرآلات راسان با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی و لوازم بهداشتی ساختمانی توانسته به خوبی از نیازها و سلیقه ی مصرف کنندگان مطلع شده و تلاشی ستودنی در تکمیل سبد کالایی خود با نمونه هایی از تمامی انواع شیرآلات بهداشتی انجام داده است. تمامی انواع شیرآلاتی که در این مقاله معرفی شد، از انواع شیرآلات توکار تا شیرآلات دکوراتیو، کلاسیک و سری هماهنگ و هارمونیک شیرآلات منازل، در رنگ ها و طرح های مختلف مناسب فضاهای گوناگون و طراحی دکوراسیون داخلی در بازار شیرآلات با برند استاندارد راسان قابل تهیه است. نمایندگان و عاملان فروش شیرآلات راسان نیز در تمامی نقاط کشور به توزیع و فروش محصولات این برند نامی می پردازند. ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان