شیر ظرفشویی تصفیه دار دوکاره چه نوع شیرآلاتی هستند؟

شیر ظرفشویی دوکاره تصفیه دار راسان

استفاده از آب تصفیه خانگی برای ارتقای سطح سلامتی خانواده و بالابردن کیفیت آب آشامیدنی در بیشتر کشورهای پیشرفته با استقبال خوبی مواجه شده است. در ایران نیز مردم با این سیستم ها و مزایای آن آشنا شده و برای آب آشامیدنی از این آب ها استفاده می کنند.

لزوم استفاده از آب تصفیه شده خانگی

 

نه تنها درایران، بلکه در هیچ کشور دیگری ناخالصی های محلول در آب مثل سختی و سنگینی آب، املاح حل شده و از آب جدا نمی شوند چرا که هزینه جداسازی ناخالصی های محلول در آب بسیار بالاست. با توجه به اینکه حجم زیادی از آب شهری صرف مصارف غیر آشامیدنی (مثل شستشوی لباس، استحمام، شستشوی ظروف ، آبیاری گلدان ها و باغچه ها و ) می شود لذا عاقلانه نیست که تمام آب مصرفی شهری با هزینه های هنگفت تصفیه کامل شود و ناخالصی های حل شده در آن حذف شود. علاوه بر این پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های شهری و آسیب هایی که ممکن است رسوبات به شیرآلات وارد کند، نیز عامل دیگری است که باعث آلوده شدن نسبی آب شهری می گردد. کارشناسان معتقدند با حذف این ناخالصی ها و همچنین حذف ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها از آب آشامیدنی، می توان آبی باکیفیت بالاتر را برای مصرف آشامیدنی تهیه کرد.

شیر ظرفشویی های تصفیه دار

 

در بسیاری از منازل در زمان نصب دستگاه تصفیه آب، یک شیر ظرفشویی کوچک و بی تناسب به شیر سینک اصلی روی سینک نصب شده و نمای آشپزخانه را تحت تاثیر ناهمگونی و نا زیبایی اجباری قرار می دهند. ما یک راه حل ویژه برای کسانی داریم که تمایل دارند از دستگاه تصفیه آب خانگی در زیر سینک استفاده نمایند و هم نمی خواهند زیبایی محیط آشپزخانه شان خدشه دار شود.

 

شیر ظرفشویی تصفیه دار راشل راسان

 

پیشنهاد ما استفاده از یک شیر ظرفشویی دوکاره یا تصفیه دار است. این شیرآلات به صورتی طراحی شده اند که دو خروجی آب دارند؛ یکی به لوله کشی آب شهری و دیگری به دستگاه تصفیه آب متصل می شود. ویژگی منحصر به فرد این نوع از شیرآلات، استفاده کاربردی و مدیریت فضای آشپزخانه و خصوصا سینک ظرفشویی است. گروه صنعتی شیرآلات راسان با طراحی و تولید انواع گوناگونی از شیرآلات تصفیه دار به طراحی و زیبایی خانه های ایرانی درکنار کاربرد مناسب و همگون توجه نموده است.

شیر ظرفشویی دوکاره الیزه راسان

این مدل از شیر سینک های تصفیه دار راسان، با الهام از طراحی کلاسیک و خاص دنباله ای از سری شیرآلات الیزه راسان می باشد. سری شیرآلات الیزه راسان شامل چهار شیرآب مخصوص و دو شیر آب انتخابی است. شیر روشویی پایه بلند و شیر سینک دوکار (تصفیه دار) الیزه راسان.

 

شیرسینک تصفیه دار الیزه راسان   شیر سینک تصفیه دار الیزه راسان

 

 

شیر ظرفشویی دوکاره لیزا راسان

این شیر سینک تصفیه دار بر خلاف مدل قبلی با هیچ یک از سری شیرآلات راسان هم خانواده نیست ولی قابلیت هماهنگی با چندین نمونه از سری شیرآلات را دارد. این شیر ظرفشویی با طراحی کاملا کلاسیک و لوکس زیبایی منحصر به فردی به آشپزخانه شما می بخشد که می تواند المانهای دیگر محیط را تحت شعاع زیبایی خود قرار دهد. اگر طرفدار طرح های کلاسیک و نوستالژی قدیمی هستید این شیر ظرفشویی ویژه و منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

شیر سینک تصفیه دار لیزا راسان   شیر سینک تصفیه دار لیزا طلایی راسان   شیر سینک تصفیه دار لیزا رزگلد راسان

 

شیر ظرفشویی دوکاره راشل راسان

 

شیر سینک تصفیه دار راشل راسان از نمونه های مدرن شیر سینک های امروزی الهام گرفته است. با بدنه کرومی و علم شاوری به شما این امکان را می دهد که تمام زوایای پیدا و پنهان سینک را تحت سلطه خود درآورید. خروجی شیرآب تصفیه دار در سمت چپ و پائین قرار گرفته است و به شما این امکان را می دهد که از اختلاط آب تصفیه شده و آب لوله کشی شهری جلوگیری کنید. این شیر سینک کاربردی و زیبا مناسب خانه هایی با محیط گرم و صمیمی است که در آن هر وعده غذا در آشپزخانه تهیه می شود و قرار است به شدت از شیر ظرفشویی خانه استفاده کنیم. این شیر ظرفشویی دارای کیفیت و دوام بالایی است و تا سالها بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

شیر سینک تصفیه دار راشل راسان

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان