بیست و یکم مرداد، روز صنایع کوچک

روز حمایت از صنایع کوچک راسان

به دلیل اهمیت و جایگاه اقتصادی صنایع کوچک در اقتصاد کشورمان، 21 مرداد"روز حمایت از صنایع کوچک" نامگذاری شده است.

بیست ویکم مرداد فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی صنایع کوچک و متوسط وارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی ، تلاشگران در این عرصه اقتصادی است تا یکبار دیگر جهت ارتقا و احیا صنایع کوچک و متوسط متحد شویم و در سالی که مزین بنام "رونق تولید" است بتوانیم ‌گامی راسخ در جهت بهبود وضعیت این صنایع برداریم.
در حال حاضر صنایع کوچک و متوسط بیش از 96درصد صنایع کل کشور و حدود 50 درصد از اشتغال کشور را در برگرفته و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان شاغل در صنایع مذکور بنحوی حمایت از ایجاد اشتغال صنعتی پایدار و گسترش عدالت اجتماعی در همه مناطق به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است. یک چهارم اشتغال کل جهان و یک سوم مجموع سرمایه گذاری ها در صنایع کوچک است. صنایع کوچک با توجه به سرمایه اولیه پایینی که نیاز دارد، فشار مالی سنگینی به دولت وارد نمی کند اما در مقابل ظرفیت اشتغالزایی بالایی دارد.
اگر اقتصاد کشور به سمت اینگونه صنایع سوق داده شود شاهد تغییرات بنیادین در اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.
ما در گروه صنعتی راسان، ضمن تبریک و تهنیت روز حمایت از صنایع کوچک به کلیه صنعتگران، کارآفرینان، فعالان اقتصادی، شاغلین و فعالان در بنگاههای صنعتی، صنفی و بازرگانی، امیدواریم مجموعه صنایع کوچک و متوسط کشور با موفقیت های روز افزون همراه شود.

 

گروه صنعتی راسان 

 

شیرآلات راسان و حمایت از صنایع کوچکارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان