تور مجازی راسان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه شیرآلات بهداشتی راسان

شیرآلات راسان با چندین دهه تجربه در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی با برترین مواد اولیه و پیشرفته ترین تکنولوژی در طی سالهای اخیر، یکی از برجسته ترین و فعال ترین شرکت های تولید کننده لوازم بهداشتی ساختمانی بوده است و همچنین حضور فعال و پر شوری در نمایشگاه های مرتبط با صنعت ساختمان، لوازم بهداشتی ساختمانی و شیرآلات داشته است.

شعار کیفیت، زیبایی، نوآوری از شعارهای اولیه این مجموعه بوده است که شرکت شیرالات راسان، همچنان به این شعار پایبند است و در تولید محصولات جدید خود نیز به کیفیت، زیبایی و نوآوری شیرالات توجه ویژه ای دارد. شیرآلات راسان با تکیه بر توانایی کارشناسان و مهندسان خبره و همچنین فناوری ها و ماشین آلات روز دنیا، محصولات متنوعی را برای تمامی سلیقه ها تولید و به جامعه عرضه نموده است. 

در ادامه میتوانید تور مجازی غرفه راسان در نمایشگاه صنعت ساختمان را مشاهده کنید و در صورتی که نتوانستید از نزدیک با جدیدترین محصولات شیرآلات راسان در نمایشگاه آشنا شوید، می توانید از این طریق سری به غرفه راسان در نمایشگاه صنعت ساختمان بزنید. شرکت شیرآلات راسان امیدوار است در نمایشگاه های آتی نیز با حضور شما همراهان و مشتریان راسان، حضوری پر شور و پر قدرت داشته باشد.

 

برای مشاهده تور مجازی راسان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به صورت سه بعدی اینجا را کلیک کنید.

 

 

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان