شیرآلات بهداشتی راسان، سری هیپو

شیرآلات بهداشتی راسان هیپو

دی ماه سرد و برفی، ماهی پر از برکات آسمانی و نزول باران است و برای ما در شرکت شیرآلات بهداشتی راسان، ماهی برای نو شدن! نو شدنی پیش از رسیدن سال نو. در این ماه گروه صنعتی راسان یکی دیگر از سری محصولات خود را به بازار شیرآلات کشور معرفی نمود تا بار دیگر شعار نوآوری و احترام به سلیقه مشتری را عینیت بخشد. سری شیرآلات جدید راسان با نام "هیپو" با طراحی نو و ویژگی های منحصر به فرد تهیه شده توسط به روز ترین تکنولوژی های ساخت و تولید شیرآلات بهداشتی رونمایی شد.

شیرآلات بهداشتی راسان، سری هیپو

 

سری شیرآلات بهداشتی هیپو، سری شیر آلات ساختمانی و دکوراتیو جدید راسان است. این سری از شیرآلات، از چهار قطعه شیر سینک، شیر روشویی، شیر دوش و شیر آفتابه تشکیل و به سبک شیر آب های مدرن و امروزی طراحی شده است. درخشش براق این شیر آب حس زیبای لمس قطرات را با لطافتی بی پایان پیوند می زند. یادآور قوس رنگین کمان است و به همان شکل به لحظه حال تعلق دارد. سری شیرآلات هیپو متناسب خانه هایی با سبک چیدمان و دکوراسیون امروزی و مدرن است.

 

شیرآلات بهداشتی راسان هیپو

 

 

ما در گروه صنعتی شیرآلات راسان همیشه به محیط زیست و حفظ حیات وحش احترام گذاشته ایم و این در نحوه تولید و زنجیره تامین مواد اولیه مان کاملا نمود یافته است. همانطور که گفته شد نامی که برای این سری زیبا و منحصر به فرد انتخاب شده، هیپو به معنای کرگدن کوچک است. دسته های خاص سری شیرآلات هیپو راسان به شکل شاخ کوچک کرگدن طراحی شده است. کرگدن شاید زمخت و خشن به نظر برسد ولی در دنیای واقعی قرن هاست که انسانهای نا آگاه، شاخ کرگدن ها را می برند و تجارتی سیاه شکل داده اند که حول خرافات و قاچاق می چرخد. فعالیتی خشونت بار که در بسیاری از موارد به مرگ این جانداران منتهی می شود. این معضل به حدی جدی است که بسیاری از گونه های کرگدن را با خطر جدی انقراض رو به رو کرده است.

 ما در راسان به این معضل جهانی و غیر انسانی که زاده طمع، غارتگری و خشونت است معترضیم و این اعتراض را با حرفه مان یعنی طراحی سری شیرآلاتی که یادآور ارزش های انسانی است، نشان داده ایم. سری شیرآلات هیپو با نماد شاخ ارزشمند کرگدن یادآوری می کند طبیعت نباید دست مایه ی تصاحب های غیر انسانی قرار گیرد.

 

شیر آلات بهداشتی راسان هیپو

 

سری شیرآلات هیپو در دو رنگ کروم و طلایی براق در حالی به بازار شیرآلات بهداشتی ارائه شد که نمونه مشابهی در طراحی ندارد. سری شیر آلات هیپو با بهره گیری از فناوری نوین آبکاری تحت خلاء یا PVD (مخفف عبارت physical  vapor deposition به معنی تصعید فیزیکی بخار) تولید می شود. سيستم پوشش دهي فيزيكي در خلا، نوعي پوشش دهي نانو است كه در محفظه دستگاه با استفاده از گازهاي خنثي، فلز هدف را بخار كرده و با استفاده از جريان برق، فلز هدف روي قطعه كار بصورت لايه اي بسيار مقاوم مي نشاند. این تکنولوژی منحصر به فرد نواقص آبکاری حوضچه ای مثل آلودگی محیط زیست را برطرف نموده و در برابر سایش، خراشیدگی، کدر شدن بر اثر استفاده از محلولهای شیمیایی مقاوم است.

نکته قابل توجه در طراحی سری شیرآلات بهداشتی هیپو، افزودن یک شیر سینک مجزا علاوه بر شیر آشپزخانه خود سری می باشد. اینکه گروه صنعتی راسان به نظرات مشتریان و تفاوت های سلیقه ای آنها احترام می گذارد سالیانی است که در این شرکت اجرا می شود. بر همین رویه این شیر سینک متفاوت در سری هیپو قرار داده شده و انتخاب های مشتریان برای طراحی دکوراسیون منزل با سری شیرآلات هیپو افزایش یافته است.

 

شیر آلات بهداشتی راسان هیپو         هیپو طلایی شیرآلات جدید راسان

 

 سری شیر آب های هیپو راسان، با رعایت تمامی اصول و قواعد استاندارد و حتی در برخی موارد بیش از حدود تعیین شده، کاملا بهداشتی تولید می شود. از آنجا که سلامت مصرف کنندگان همواره دغدغه اصلی گروه صنعتی راسان بوده است با نظارت همه جانبه کارشناسان و متخصصان کنترل کیفی بر روی تمامی خط تولید آن هم به صورت تمام وقت، تلاش می کنیم محصولاتی ضامن سلامتی مصرف کنندگان تولید و عرضه نمائیم.

 

توضیحات خروجی آب به مترمکعب نوع آبکاری جنس ارتفاع تا دسته به سانتی متر ارتفاع تا آبریز به سانتی متر وزن یه گرم     محصولات
در 3 نوع کروم، طلایی و شیری 14 کرومی یا پودری استاتیک برنج - - 2246 شیر دوش هیپو
" 14 " برنج - - 1720 شیر آفتابه هیپو
" 14 " برنج 9 27 2580 شیر سینک هیپو
" 13 " برنج 9 21 2144 شیر روشویی هیپو
" 12 " برنج 6 30 1960 شیر سینک تک هیپو

 

ما در گروه صنعتی راسان همواره سعی می کنیم، خواسته ها و سلایق گوناگون مشتریان ارجمندمان را در نظر گرفته و بر اساس نیازهای آنان برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت و تنوع محصولات مان تلاش کنیم. ما به موفقیت ایمان داریم زیرا برایش تلاش می کنیم. ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان