نقش شیرآلات بهداشتی در جلوگیری از بروز سرطان

نقش شیرآلات در بروز سرطان

چهارم فوریه برابر با 15 بهمن در سراسر جهان با نام روز جهانی سرطان نامگذاری شده است.هدف از انتخاب این روز، حفظ جان انسانها از میلیونها مرگ و میر قابل پیشگیری به واسطه سرطان از طریق ارتقاء سطح آگاهی، آموزش درباره سرطان و ترغیب دولتها و افراد در سراسر جهان برای انجام اقدامی علیه این بیماری است.

نشانه های مختلفی برای سرطان های مختلف در دنیا مرسوم شده است. روبان های رنگی صورتی، نارنجی و بنفش برای آگاهی بخشی از انواع سرطان انتخاب شده اند و نمادی برای امید مردم به ریشه کن شدن سرطان در آینده هستند.

شیرآلات ساختمانی در تماس مداوم با آب، مایه زندگی بخش انسانها هستند. باید بدانیم همین شیرآلات اگر با فلزات سمی مثل سرب، روی، قلع و ... ساخته شده باشند می توانند باعث بروز انواع بیماری ها و سرطانها به خصوص سرطان خون شوند. متاسفانه بسیاری از تولید کنندگان شیرآلات تنها به دلیل قیمت تمام شده کمتر، از فلزات غیر بهداشتی و خطرناک برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر مطلب "شیرآلات بهداشتی به چه معناست" را بخوانید.

برای جلوگیری از تولید شیرآلاتی که هیچ مسئولیتی را در قبال سلامتی مشتریان خود نمی پذیرند، استانداردهایی توسط سازمان جهانی استاندارد تدوین شده  و توسط سازمانهای استاندارد سازی در کشورها اجرا می شود. سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان نهاد متولی رعایت بهداشت در تولید شیرآلات ساختمانی، قواعد و میزان دقیق نسبت فلزات در آلیاژ برنج به کار رفته در محصول نهایی را تنظیم و تحت نظارت قرار می دهد.

ما در  گروه صنعتی راسان مفتخریم که با رعایت تمامی قوانین و الگوهای استانداردسازی به کسب عنوان واحد نمونه ملی استاندارد و واحد نمونه استاندارد استان تهران نائل آمدیم. امید است تمامی فعالان عرصه تولید شیرآلات بهداشتی مسئولانه به تولید شیرآلات، این عنصر کلیدی خانه ها که مداوما توسط اعضای خانواده به ویژه زنان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرند، پرداخته و سلامت مشتریان را در اولویت اول خود قرار دهند.

 

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان