سری شیرآلات اکتاو راسان، تولید جدید گروه صنعتی راسان

شیرآلات اکتاو راسان طلایی

معرفی سری شیرآلات "اکتاو" راسان

سال 97، سالی پر بار و پر کار برای گروه صنعتی راسان بود. سال 97 در حدود 50 محصول بهداشتی از شیرآلات و لوازم ساختمانی وابسته به سبد کالایی راسان افزوده شده و به مرحله تولید و فروش رسیده است.

یکی از این سری ها، سری شیرآلات دکوراتیو اکتاو است. نام سری اکتاو بر گرفته ازهشتمین نت موسیقی که به نوای ریزش آب چشمه ساران می ماند و با الهام از پرندگان مهاجر دریاچه هنگام آرامش خورشید غروب طراحی و تولید شده است.

این سری در رنگ کرومی پر فروش و طلایی براق بی نظیر تولید می شود که به تازگی ترکیبی از رنگ سفید و طلایی نیز به خانواده اکتاو اضافه شده است. سری اکتاو با کارایی بالا و زیبایی منحصربه فرد، نمایی از چیدمان و دکوراسیون خاص به محیط خود بخشیده و نشانگر خوش سلیقگی اهل خانه خواهد بود.

فناوری و کیفیت ساخت شیرآلات اکتاو راسان

 

سری اکتاو در حالی به بازار شیرآلات بهداشتی ایران ارائه شد که نمونه مشابهی در طراحی ندارد و طرح اصلی این محصول متعلق به گروه صنعتی راسان می باشد. سری شیر آلات اکتاو راسان، مانند بسیاری از تولیدات دیگر شیرآلات راسان،  با بهره گیری از فناوری نوین آبکاری تحت خلاء یا PVD (مخفف عبارت physical  vapor deposition به معنی تصعید فیزیکی بخار) تولید می شود. سيستم پوشش دهي فيزيكي در خلا، نوعي پوشش دهي نانو است كه در محفظه دستگاه با استفاده از گازهاي خنثي، فلز هدف را بخار كرده و با استفاده از جريان برق، فلز هدف روي قطعه كار بصورت لايه اي بسيار مقاوم مي نشاند. این تکنولوژی منحصر به فرد نواقص آبکاری حوضچه ای مثل آلودگی محیط زیست را برطرف نموده و در برابر سایش، خراشیدگی، کدر شدن بر اثر استفاده از محلولهای شیمیایی مقاوم است.

 

شیرآلات اکتاو طلایی راسان

 

شیرآلات اکتاو راسان، شیرآلات استاندارد

سری شیر آب های اکتاو راسان، با رعایت تمامی اصول و قواعد استاندارد و حتی در برخی موارد بیش از حدود تعیین شده، به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود. از آنجا که سلامت مصرف کنندگان همواره دغدغه اصلی گروه صنعتی راسان بوده است با نظارت همه جانبه کارشناسان و متخصصان کنترل کیفی بر روی تمامی خط تولید آن هم به صورت تمام وقت، تلاش می کنیم محصولاتی ضامن سلامتی مصرف کنندگان تولید و عرضه نمائیم. محصولی که پاسخگوی نیاز مشتری و تضمین کننده سلامت آنها باشد.

ترکیب شیرآلات اکتاو راسان

سری اکتاو راسان، از ترکیب شیر توالت (آفتابه)، شیر سینک (شیر ظرفشویی)، شیر دوش (شیر حمام) و شیر روشویی است. دسته های اهرمی سری اکتاو به نرمی باز و بسته می شود و نقطه اتکای کاربردی و راحتی برای مصرف کننده به وجود می آورد. ضمن زیبایی بخشی به محیط بهداشتی منزل، کاملا راحت و دسترسی مناسبی دارد.

 

شیرآلات اکتاو جدید راسان

 

 

نکته قابل تامل در سری اکتاو ارزش بالای خرید نسبت به قیمت آن می باشد که موجب شده با وجود زمان کمی که از رونمایی آن می گذرد به یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی راسان تبدیل شود.

ما در گروه صنعتی راسان همواره سعی مان برآن بوده، خواسته ها و سلایق گوناگون مشتریان ارجمندمان را در نظر گرفته و بر اساس نیازهای آنان برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت و تنوع محصولات خود تلاش نماییم. نهایت آمال و آرزوی صنعتگران راسان این است که هرکس در هر کجای دنیا که از محصولات راسان استفاده می کند، حسی ناب  و خوشایند همراه با رضایتمندی از استفاده محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد تا نام ایران و محصولات ایرانی بیش از پیش افتخار آمیز باشد.

 

 ما در گروه صنعتی راسان به موفقیت ایمان داریم زیرا برایش تلاش می کنیم.ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان