شیرآلات راسان در سالی که گذشت

شیرآلات راسان بهداشتی ساختمانی

بار دیگر چرخش زمین به دور خورشید، گذر سالی دیگر از روزگار را رقم زد. تنها با نگاه به گذشته است که می توان مسیر پیش رو را به درستی تشخیص و چشم اندازی دست یافتنی برای آینده ترسیم نمود. در همین راستا نگاهی اجمالی به فعالیت گروه صنعتی راسان در سال گذشته و مسیری که در این مدت پیموده شده می تواند راهگشا باشد.

صنعت و تولید شیرآلات در سال 97

بی شک سال 97، سالی پر فراز و نشیب برای همه ی صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی بوده است. تغییرات پی در پی نرخ ارز، عدم ثبات بی سابقه ای به بازار مواد اولیه تولید شیرآلات و فلزات تحمیل نمود و پیش بینی های تولید را به کلی با بازنگری رو به رو کرد. افزایش بیش از پنجاه درصدی نرخ فلزات و مواد اولیه تولید شیرآلات موجب شد با وجود تمام تلاش ها و اقدامات پیش گیرانه، مجبور به افزایش قیمت پلکانی در سبد کالایی خود شویم. افزایش بی رویه قیمت ها به همراه ثابت ماندن متوسط درآمد موجب شد، قدرت خرید مصرف کنندگان کاهش یابد. پائین آمدن قدرت خرید و ثابت ماندن تقاضا نتیجه ای جز کاهش فروش محصولات نام های تجاری معتبر و سر ریز شدن تقاضای باقی مانده به سوی برندها و محصولات نامعتبر نداشت که متاسفانه در بلند مدت خطر استفاده از محصولات غیر استاندارد نمایان می شود.

 

استفاده از نیروهای متخصص بیش از پیش در راسان

در سالی که گذشت بسیاری از کارخانجات و شرکتهای خصوصی برای کاهش هزینه ها و بهای تمام شده کالاها، مجبور به تعدیل نیرو و کاهش تولید شدند. چه بسیار کارگران و کارمندان شریفی که رکود بازار آنها را ناچار به خانه نشینی نموده و از چرخه ارزش آفرینی خارج کرد.

در طی سال متلاطم 97، در گروه صنعتی راسان با تدابیر مدیریتی، نه تنها هیچ گونه تعدیل نیرو رخ نداد بلکه این شرکت مبادرت به استخدام نیروهای جوان و افزایش نیروی انسانی خود نموده و برای بیش از 30 تن کارآفرینی انجام داده است.

ساخت و تولید مدلهای جدید از شیرآلات راسان

در سالی که گذشت، با وجود تمامی ناملایمات و نوسانات بازار گروه صنعتی راسان با طراحی و ساخت 45 محصول جدید از خانواده شیرآلات بار دیگر شعار احترام به سلیقه و انتخاب مشتری را عینیت بخشید. با گسترش خانواده محصولی راسان، سبد کالایی این مجموعه بالغ بر 350 مدل شیرآلات برآورد می شود.

حضور در مجامع داخلی و بین المللی گروه صنعتی راسان

 

مشکلات و سختی های مسیر صنعت و تولید موجب نشد که حضور گروه صنعتی راسان در نمایشگاه ها و مجامع داخلی و خارجی کمرنگ شود. در سال 97 شیرآلات راسان در 7 نمایشگاه داخلی واقع در استانهای فارس، یزد، آذربایجان شرقی، تهران، خوزستان، گیلان، خراسان رضوی حضور یافته و به نمایش تولیدات و دستاوردهای خود پرداخت. همچنین بازدید از نمایشگاه های بین المللی عمان، دبی، چین، آلمان و آذربایجان با هدف آشنایی با دستاوردهای جهانی صنعت شیرآلات، تکنولوژی های به روز و فناوری های نوین اجرایی شد.

راسان، برگزیده استاندارد ملی و استان تهران!

تجربه ی 20 سال فعالیت صادقانه و حرفه ای در صنعت شیرآلات موجب شد، گروه صنعتی راسان در مهرماه 97 موفق به دریافت دو عنوان افتخار آمیز و ارزشمند "واحد نمونه استاندارد استان تهران" و "واحد نمونه استاندارد ملی" به طور همزمان شود. رعایت کلیه اصول بهداشتی و موازین بین المللی در تولید محصولات راسان همچنان که به کیفیت مثال زدنی تولیدات منجر می شود، پاسخی است به اعتماد مشتریان که اطمینان داریم هیچگاه از دید متخصصین این حرفه و مصرف کنندگان آگاه پنهان نمی ماند.

 

شیرآلات راسان، شیر آلات بهداشتی راسان

 

سال رونق تولید، بیم ها و امیدها

اکنون در آغاز سال کاری جدید، خداوند را شاکریم که باری دیگر فرصتی برای کارآفرینی، بهبود سطح تولیدات ایرانی و ارائه آن به بازار های داخلی و جهانی عطا نمود و امیدواریم در سال "رونق تولید" با انگیزه پویا و تلاش حداکثری به موفقیت های پی در پی دست یابیم. ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان