برند راسان، برند محبوب مصرف کنندگان سال 98 شد

شیرآلات راسان برگزیده برند محبوب مردمی

راسان تندیس زرین «برند محبوب» را در ششمین جشنواره ملی برند محبوب به انتخاب مصرف‌کنندگان دریافت کرد.

راسان در ششمین جشنواره ملی «برند محبوب» به انتخاب مصرف‌کنندگان که 22 مهرماه 98 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، به‌عنوان برند محبوب در بخش شیرآلات بهداشتی انتخاب شده و تندیس زرین این جشنواره را دریافت کرد.

در این جشنواره که از 15 اردیبهشت الی 15 شهریور ادامه داشت، مصرف‌کنندگان کالا و خدمات به برندهای محبوب خود در گروه‌های مختلف کالایی رای دادند. در انتخاب برند محبوب سال 98 بیش از ۳۶۰۰ برند در معرض نظرسنجی بیش از 2 میلیون و 550 هزار مصرف‌کنندگان قرار گرفت که ۱۰ گروه آن‌ها کالای اصلی و ۱۵۲ مورد آن زیرگروه کالایی بودند. 

ششمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان با رویکردی متفاوت نسبت به سال‌های گذشته برگزار شد. در این دوره جشنواره، علاوه بر بازنگری کلی و به‌روزرسانی سامانه تحت وب نظرسنجی، برای اولین بار اپلیکیشن نظرسنجی برند محبوب نیز راه‌اندازی شد که به‌منظور جمع آوری  آسان‌تر آرا و نیز دسترسی به جوایز و آفرهای جشنواره در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. همچنین این جشنواره به‌صورت کاملا رایگان برای مصرف کنندگان برگزار شد و کلیه برندهای حاضر در نظرسنجی صرفاً بر اساس آرای مردمی مورد ارزیابی قرار گرفته و رتبه نهایی آن‌ها در نظرسنجی اعلام شد.

 راسان، برند محبوب مصرف کنندگان

ارائه محصولات باکیفیت، تنوع سبد کالایی نسبت به سایر برندها، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و ... در کنار نگاه ویژه راسان به محترم شماردن سلیقه مشتریان و تلاش در جهت برآورده نمودن نیازهای ایشان، به انتخاب راسان به عنوان برند برتر در حوزه شیرآلات ساختمانی منجر شد.

 

جشن پایانی معرفی بیش از ۹۰ برند محبوب و برتر مصرف‌کنندگان سال 98 سرانجام روز دوشنبه 22 مهرماه در تالار جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و ضمن معرفی برندهای محبوب سال 1398 منتخب گسترده ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت از مدیران این برندها قدردانی بعمل آمد.  تندیس زرین برند برتر نیز به برند راسان تعلق گرفت. جناب آقای عباس مرجانی، نائب رئیس هیات مدیره شرکت تندیس زرین برند برتر را به نمایندگی از تمامی اعضای راسان دریافت نمودند.

 

 

شیرآلات راسان، برند محبوب مصرف کنندگان

 

راسان برند محبوب مصرف کنندگان 98

 

برندمحبوب مصرف کنندگان راسان

 

تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان

 

نائب رئیس شیرآلات راسان در جشن برند محبوب

 

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان