شیرآلات راسان واحد برگزیده استاندارد سال 98

شیرآلات بهداشتی راسان برگزیده استاندارد

سلامت مصرف کننده، اولویت اول ما در راسان

از ابتدای فعالیت و بودنمان همواره تلاش کردیم محصولاتمان در عین زیبایی و چشم نواز بودن، با کیفیتی معادل استاندارد های جهانی باشد و مادامی که مورد مصرف قرار می گیرد ضامن سلامتی مصرف کنندگان باشد. زیرا ماهیت شیرآلات بهداشتی به گونه ای است که در تماس مداوم با آب قرار دارند و اگر تنها درصدی ناخالصی از جمله سرب یا آرسنیک بر اثر خوردگی وارد آب شود، مصرف کنندگان در معرض ابتلا به انواع بیماری ها از جمله سرطان قرار می گیرند.

در گروه صنعتی راسان دغدغه سلامت مصرف کنندگان بر تمامی اهداف اولویت دارد. از این رو همواره الگوهای استانداردسازی که در آزمایشگاه های کنترل کیفیت شیرآلات راسان رعایت می شود،معادل مقادیر مورد تایید سازمان جهانی استاندارد است.

شیرآلات راسان، برگزیده استاندارد سال 98

دهم آذرماه امسال بار دیگر گروه صنعتی راسان به عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران که در حدود 70 درصد واحد های صنعتی کشور را شامل می شوند، در جمع تعدادی از مدیران و مسئولین کشوری برگزیده شد. در این مراسم که با حضور استاندار تهران، آقای محسنی بندپی و ریاست کل اداره استاندارد خانم پیروزبخت و به همت انجمن دارندگان نشان استاندارد برگزار شد، از آقای محمدحسن مرجانی مدیرعامل گروه صنعتی راسان تقدیر به عمل آمده و تندیس نشان برتر استاندارد استان تهران به ایشان اعطا نمود.

 

سال گذشته نیز گروه صنعتی راسان مفتخر به دریافت نشان استاندارد ملی و استاندارد استان تهران به صورت همزمان شده است.

 

شیرآلات راسان، شیرآلات استاندارد ایرانی

 

شیرآلات راسان، برگزیده استاندارد

 

شیرآلات راسان، برگزیده استاندارد

 

شیرآلات راسان، برگزیده استاندارد

 

فروش شیرآلات راسان

 

شیرآلات راسان، نمونه استاندارد

 

شیرآلات بهداشتی راسان استاندارد

 

 

 

 

 

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان