کانال رسمی تلگرام راسان راه اندازی شد.

کانال تلگرام شیرآلات بهداشتی راسان

چندی پیش اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد و راسان نیز به طور رسمی اقدام به راه اندازی کانال تلگرام مخصوص به خود کرده است. راسان در کانال تلگرام خود قصد ارسال جدیدترین مطالب سایت، اطلاعیه‌های مختلف و مواردی از این دست را در آن دارد.

اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی بخشی با عنوان کانال کرده است که به نوعی همان Broadcast قبلی، اما با امکانات بیشتر و عدم محدودیت‌های مختلف است. اگر به طور دقیق با ماهیت این بخش جدید تلگرام آشنایی ندارید در توصیف آن باید بگوییم که کانال، درست مانند یک گروه عمل خواهد کرد با این تفاوت مهم که تنها اعضای مشخص شده توسط مدیر، امکان ارسال مطلب در آن را دارند و افراد دیگر، تنها قادر به خواندن گفتگوها، یا پست‌های ارسال شده خواهند بود. از همین رو، می توان گفت که ساخت یک کانال جدید، برای هر کاربری، کاربردی نخواهد بود و تنها وب سایت ها، گروه‌ها و مجموعه‌های مهم که دارای مخاطبین خاص خود هستند اقدام به ساخت آن خواهند کرد و افراد عادی، می توانند به جای ساخت کانال، با دنبال کردن آن‌ها از این بخش فوق العاده‌ی تلگرام نهایت استفاده را کنند.

 

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید همین حالا از طریق لینک زیر به کانال رسمی شیرآلات راسان بپیوندید:

لینک به کانال تلگرام راسان

1 نظر

  • لینک نظر
    سعید ابراهیمی 26 ارديبهشت 1395

    شرکت راسان در چند سال اخیر بسیار خوب دیده میشود و برای حضور و ادامه فعالیت های خود در بین محصولات شرکت های دیگر بسیار به روز عمل مینماید ، امید است که این شرکت فرا تر از محصولات ترک و ایتالیایی عملکرده و جهانی گردد.ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان