شیرآلات راسان قهرمان صنعت کشور در سال 1391

شیرآلات راسان قهرمان صنعت کشور در سال 1391

شیرآلات بهداشتی راسان به عنوان قهرمان صنعت و اقتصاد کشور در هشتمین جشنواره قهرمانان صنعت جمهوری اسلامی ایران انتخاب و تقدیر شد.

عباس مرجانی، نماینده شرکت ماهسان پویا، لوح و تندیس جشنواره قهرمانان صنعت ایران را که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، اعضای اتاق بازرگانی، نمایندگان محترم شورای اسلامی و کمسیون اقتصادی مجلس و چهره های برجسته برگزار گردید، دریافت نمود.

هشتمین جشنواره قهرمانان صنعت، در سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران با محورهایی همچون، انتخاب برترین واحدهای پیشرو در اقتصاد ایران، انتخاب مدیران در مسیر تعالی با رویکرد رهبری اثر بخش سازمانی، انتخاب کارآفرینان برتر کشور در بخش صنعت و اقتصاد، انتخاب مدیران با رویکرد اخلاق حرفه ای در کسب و کار، انتخاب محصول سال و انتخاب قهرمان قهرمانان صنعت ایران با حضور مقامات و مسئولین مرتبط به صنعت برگزارشد.

درحاشیه برگزاری مراسم جشنواره قهرمانان صنعت، آقای عباس مرجانی یکی از برگزیدگان این جشن باشکوه ملی با مصاحبه با خبرنگاران واحدهای مختلف خبری اظهار نمود: میانگین سنی کارکنان شرکت راسان 32 سال است و یکی از برترین برندهای تولید شیر بصورت کاملا بهداشتی در ایران هستیم، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دریافت انواع گواهینامه ها و استانداردهای مورد نیاز شرایط تولید و عرضه را بسیار هموار ساخته است. صادرات در حال حاضر شرایط بسیار مناسبی را باتوجه به تلاش مضاعف خانواده راسسان داشته و در بازارهایی همانند کشور همسایه عراق اولین انتخاب برای استفاده محصول شیرآلات هستیم.

ایشان نیز وعده داد، محصولات جدید با کیفیت و نوآوری متحیر کننده ما در راه است و بزودی محصولات جدید و متفاوت تری با جذابیت، نوآوری و زیبایی خاص و منحصر بفرد را در سبد محصول خانواده بزرگ راسان خواهید دید.

عباس مرجانی اظهار داشت، استفاده از نیروهای جوان، متخصص و متعهد همواره در راستای بهبود بخشی کیفیت محصولات و ارائه ویژه آن میباشد و به همین جهت موفق به کسب افتخارات زیادی در سال 1391 از جمله مدیر و تولیدکننده نمونه ملی جوان، برنده تندیس طلایی و بیت المللی نشان منتخب، دریافت گواهینامه بین المللی BSI انگلستان، دریافت گواهینامه بین المللی فیلیپس، قهرمان صنعت و اقتصاد کشور و رتبه نخست جشنواره 10 شرکت برتر حوزه صنعت ساختمان شده ایم.

طبق نظر شورای سیاست گذاری و علمی جشنواره، شرکت راسان به عنوان تولید کننده نمونه در بخش انتخاب برترین واحدهای پیشرو در اقتصاد ایران مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس و لوح تقدیر این جشنواره به شرکت راسان اهداء شد.

 

گالری تصویر

View the embedded image gallery online at:
http://rassan.ir/news/item/22#sigProGalleria260772a44b


ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان