محبوب ترین محصولات

تفاهم نامه راسان با پارمیس

1 1 1 1 1

به نام خدا

همکاران محترم

با سلام

 

همانطور که می دانید در دنیای امروز، مدیریت حساب و کتاب و امور مالی اولین گام برای موفقیت روز افزون است . و برای کسب این موفقیت استفاده از یک نرم افزار خوب و مناسب از جایگاه بالایی برخوردار است.

با توجه به ارتباطات گسترده با اعضای صنف ساختمان سراسر کشور متوجه شدیم که این صنعت همچنان از عدم وجود نرم افزار مالی تخصصی و مناسب رنج می برد.

از آنجا که کلیه اعضای صنف و همکاران گرامی را جزء لاینفک خانواده راسان دانسته و همواره دغدغه های انها را دغدغه های خود می دانیم بر آن شدیم تا با شرکت پارمیس، اولین و بزرگترین تولید کننده نرم افزار حسابداری در صنف لوازم بهداشتی ساختمان تفاهم نامه ای را برای تجهیز این صنف به نرم افزار حسابداری پارمیسمنعقد نمائیم.

خوشبختانه با توجه به پتانسیل بالای خانواده راسان و همچنین تعامل خوب شرکت پارمیسقرار شد که هر یک از اعضای خانواده راسان و همکاران صنف که معرفی نامه از راسان داشته باشند از تخفیف 20 درصدی نرم افزار حسابداری پارمیسبهره مند گردند.

همچنین همکارانی که از این طریق اقدام به خرید نرم افزار حسابداری پارمیسنمایند می توانند نسبت به خرید ماژول پیامک پارمیسبا 50% تخفیفاقدام نمایند.

 

لذا همکاران محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش نرم افزار حسابداری پارمیسبا شماره های شرکت پارمیستماس حاصل نمایند.

کد تخفیف جهت استفاده از تسهیلات این تفاهم نامه R20می باشد که باید به شرکت پارمیسارائه گردد.

این تسهیلات فقط ویژه اعضای خانواده راسان می باشد.

خط ویژه پارمیس: 87758-021

واحد فروش

www.ParmisIT.com

 

امیدواریم با استفاده همکاران گرامی از این مفاد این تفاهم نامه گامی کوچک در راستای اعتلای صنف لوازم بهداشتی ساختمان داشته باشیم.

 

 

 

راسان-شیرآلات-شیرالات-شیرآلات راسان-لوازم بهداشتی ساختمانی-بهداشتی ساختمانی-شیر آب-شیرآب-شیر حمام-شیر دستشویی-فروشگاه لوازم بهداشتی-شیرآلات بهداشتی

تیزرهای تلویزیونی راسان+ مشاهده تمام ویدیوها

خدمات پس از فروش راسان در ایام عید نوروز
خدمات پس از فروش راسان در ایام عید نوروز
حضور گروه صنعتی راسان درنوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اهواز
حضور گروه صنعتی راسان درنوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اهواز
نحوه تعویض پلاتور یا سرریز شیرآلات آشپزخانه
نحوه تعویض پلاتور یا سرریز شیرآلات آشپزخانه
افتخارات شیرآلات راسان
افتخارات شیرآلات راسان