حمایت شیرآلات راسان از مصطفی ابراهیمی دونده تیم ملی ایران برای شرکت در المپیک 2016

شیرآلات راسان حامی دونده تیم ملی ایران برای شرکت در المپیک

شرکت شیرآلات بهداشتی راسان با تکیه بر توانایی و تلاش جوانان ارزش آفرین ایرانی و با امید به پیروزی و کسب افتخار برای ایران و ایرانیان و همچنین مجموعه شیرآلات بهداشتی راسان، اقدام به حمایت و پشتیبانی از ورزشکار و دونده جوان ایرانی، مصطفی ابراهیمی نموده است.

با توجه به فرصتی کمی که برای راه یابی به المپیک 2016 باقی مانده است، شیرآلات بهداشتی راسان تصمیم گرفت تا با حمایت مالی از این ورزشکار جوان برای راه یابی به المپیک 2016 ریو، گامی موثر در جهت پیروزی و افتخار آفرینی بردارد. مصطفی ابراهیمی دونده جوان عضو تیم ملی ایران، در حال حاضر خود را برای رقابت های انتخابی المپیک 2016 آماده می کند. این دونده پر افتخار ماده دو 800 متر، با هدف دریافت سهیمه آسیا برای شرکت در رقابت های دو و میدانی المپیک 2016، در حال حاضر به تمرین مشغول است و خود را برای شرکت در این رقابت ها آماده می نماید.

 

شایان ذکر است که شرایط حضور در المپیک 2016 رشته دو و میدانی، کسب رکورد 1:46 ثانیه می باشد و ورزشکاری که در رقابت های آسیا این مقام را کسب نماید، با بدست آوردن سهیمه آسیا به مسابقات المپیک 2016 ریو راه خواهد یافت.

 

جناب آقای عباس مرجانی مدیر عامل شرکت شیرآلات راسان درباره این توافقنامه و اتفاق خوبی که برای طرفین رقم خورد گفت: "با توجه به موقعیت حساس و مهمی که ورزش و تربیت بدنی برای کسب افتخار می تواند فراهم کند، ضمن حمایت از مصطفی ابراهیمی، امیدواریم که این ورزشکار جوان ایرانی، با تلاش، توکل به خدا و تکیه بر توانایی های خود بتواند رقابت های آسیا را با موفقیت پشت سر بگذارد و با کسب رکورد مورد قبول، به مسابقات المپیک 2016 راه یابد."

 

شیرالات راسان با هدف انجام یک مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه ورزشکاران و حمایت از ورزشکاران در این مسیر قدم برداشته است و امید است که با حمایت های خود و تلاش و غرور ورزشکاران ایرانی باعث افتخار آفرینی برای جامعه ورزش دوستان و ایرانیان عزیز باشد.

 

شیرآلات راسان حامی مصطفی ابراهیمی دونده تیم ملی ایران برای حضور در المپیک 2016

 

1 نظر

  • لینک نظر
    هادی موذنی 24 خرداد 1395

    بعضی از این ورزشکارا واقعا در حقشون کم لطفی میشه... حیفه که اینجوری با داشتن توانایی و استعداد و شرایط خوب، مشکلات مالی و حمایت های ضعیف مالی جلوشونو بگیره... مرسی از راسان که حواسش به این جوان با استعداد کشورمون بوده... آرزوی سربلندی می کنمارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *