شیرآلات راسان حامی دونده تیم ملی ایران در باکو آذربایجان برای مسابقات انتخابی المپیک

شیرآلات راسان حامی دونده تیم ملی ایران در باکو

شیرآلات راسان که از چندی پیش حمایت خود را از ورزشکار جوان ایرانی و دونده جوان تیم ملی ایران آغاز کرده بود، در مسابقات باکو آذربایجان این ورزشکار جوان را همراهی نمود.

در این مسابقه که جزء یکی از مسابقات انتخابی المپیک 2016 آسیا بود مصطفی ابراهیمی دونده تیم ملی ایران مقام قهرمانی را کسب نمود.

در سری مسابقات انتخابی المپیک 2016 آسیا که در ترکیه، قزاقستان، باکو و تعدادی از مسابقات داخلی به میزبانی ایران برگزار می شود، دونده ای که موفق به کسب رکورد 1:46 ثانیه ماده دو 800 متر  شود، جواز حضور در این دوره از مسابقات المپیک را دریافت خواهد کرد.

قابل ذکر است که تا این لحظه، مسابقات انتخابی در باکو و چند مسابقه داخلی به میزبانی ایران برگزار شده است و تعدادی مسابقه دیگر باقی مانده است و این در حالیست که مدت زمان زیادی تا برگزاری المپیک باقی نمانده است. ضمن اینکه آمادگی قبل از مسابقات یکی از موارد حائز اهمیت در برقراری شرایط مساعد برای پیروزی در مسابقات پیش رو می باشد.

لذا شیرآلات بهداشتی راسان با آرزوی پیروزی و کسب افتخار برای ایران و ایرانی، حمایت خود را از این ورزشکار نیرومند جوان ادامه می دهد و امید که با فراهم نمودن شرایط مساعد و مناسب برای جوانان ایرانی، راه دستیابی به قله های بلند افتخار را برای آنان هموار تر نماییم.

توجه به مسئولیت اجتماعی نسبت به افتخار آفرینان و حمایت از ورزشکاران یکی از اهداف راسان در سال جاری می باشد که با عملی کردن این مهم، میتوانیم به عنوان یکی از حامیان ورزشکاران عزیز شناخته شویم و قدم در راه سربلند کردن نام راسان به عنوان شرکتی ایرانی و تولید کننده شیرآلات بهداشتی و نام ایران برداریم.

شیرآلات راسان حامی مصطفی ابراهیمی دونده تیم ملی ایران برای حضور در المپیک 2016

1 نظر

  • لینک نظر
    فرشید 24 خرداد 1395

    امیدوارم در مسابقات باقی مونده با توکل به خدا بتونه سهمیه المپیک رو دریافت کنه... اختلاف خیلی کمی داشته... به نظرم میتونه موفق بشه...
    از راسان هم بابت حمایت هاش از ورزش ممنونم. من خودم در رشته شنا فعالیت می کنم و واقعا اهمیت جایگاه حمایت رو درک میکنم...ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *