صعود گروه کوهنوردی والا همّت به قله دماوند با حمایت شیرآلات راسان

حمایت شیرآلات راسان از کوهنوردان برای صعود به قله دماوند

شرکت شیرآلات بهداشتی راسان همواره علاقه خود را به حوزه های مختلف ورزشی ابراز کرده است و با حمایت از ورزشکاران در زمینه های ورزشی مختلف، موقعیتی را برای آنها فراهم آورده تا با تکیه بر توانایی و همت خود در هر حوزه ورزشی، بتوانند استعدادهای ناب خود را به نمایش بگذارند و از این توانایی ها در جهت افتخارآفرینی استفاده نمایند.

شیرآلات راسان مفتخر است که در تیرماه 94 گروه کوهنوردی والا همّت را حمایت و یاری کرده است تا صعودی پر افتخار و هیجان انگیز به قله زیبای دماوند داشته باشند و نام راسان را به عنوان تولید کننده نمونه شیرآلات بهداشتی کشور بر بلندای نگین ایران برافرازند.

کوه دماوند کوهی در شمال ایران است که بلندترین کوه ایران و بلندترین قلهٔ آتشفشانی آسیا شناخته می شود و 5610 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

دماوند دومین کوه بلند فلات ایران و خاورمیانه است که در پاره مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب دریای خزر جای دارد. گفتنی است که کوه دماوند در سی‌ام تیرماه سال ۱۳۸۷ به عنوان نخستین اثر طبیعی ایران در فهرست آثار ملّی ایران ثبت شد. همچنین کوه دماوند از سال ۱۳۸۱ به عنوان «اثر طبیعی ملّی» در شمار مناطق چهارگانهٔ ارزشمند از نظر حفاظت محیط زیست قرار گرفته‌است.

اولین کسی که ادعای صعود به دماند را کرده است ابودلف خزرجی است که در سال ۲۹۲ ه (۹۰۵م) در سفرنامه خود به صعودش اشاره کرده است و شرحی از قله دماوند داده است. پس از وی قزوینی، مسعودی، ابن فقیه و نیز ناصر خسرو اشاراتی به صعود دماوند داشته‌اند.

همه ساله کوهنوردان بسیاری اقدام به صعود به قله دماوند می کنند که شیرالات راسان، در تابستان گذشته، به عنوان حامی گروه کوهنوردان والا همّت، این گروه را برای رسیدن به قله و فراهم آوردن تجهیزات مورد نیاز صعود یاری نمود که به لطف خدا کوهنوردان با انگیزه این گروه توانستند به قله دماوند به سلامت و با موفقیت صعود کنند و برای نام شیرآلات راسان، افتخاری دیگر را رقم بزنند.

امید که بتوانیم همواره با حمایت خود از ورزش و ورزشکاران، مسیر صعود به قله های افتخار را برای آنها هموار تر نماییم و این حمایت ها را به عنوان افتخاری در کارنامه راسان با خود به یادگار داشته باشیم.

اخیراً نیز شیرآلات بهداشتی راسان، از دونده تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک حمایت خود را اعلام نموده است و در برخی مسابقات این ورزشکار جوان 25 ساله را همراهی نموده است... برای دنبال کردن اخبار مصطفی ابراهیمی، دونده جوان تیم ملی ایران به اینجا مراجعه کنید...

 ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *