مطابق سلیقه مشتریان

راسان برند با کیفیت

شیرآلات حمام راسان

یک موزیک آرام، بوی قهوه و یک دوش آب سرد. هیچ چیز به اندازه این  سه گانه ی حال خوب کن و پر از طراوت برای اینکه روزتان را با انرژی آغاز کنید کارا نیست. رخوت خواب با سردی یک دوش آب صبحگاهی از سر می پرد و از آرامش خانه برای رویارویی با یک روز پر ازدحام و البته فوق العاده آماده می شویم.

جالب است که در گذشته حمام ها بیشتر از اینکه مکانی برای نظافت و زدودن آلودگی ها باشد، جایی برای استراحت و آرامش گرفتن بوده و برای دور کردن اضطراب و استرس توصیه می شده است. هنوز هم حمام برای بعضی ها استودیوی آواز است و هنرنمایی. البته که حتما صدایتان خوب است ولی ما توصیه اش نمی کنیم. استحمام هرچه کوتاه تر باشد آب کمتری به هدر می رود و این نکته بسیار مهمی است. پیشنهاد ما به همان دوش کوتاه صبحگاهی با آب نیمه ولرم و رو به سرد است در حالی که می دانید یک قهوه داغ انتظارتان را می کشد.

البته کسانی هم هستند که به دلیل مشغله کاری یا نوع شغلشان، حمام شبانه را ترجیح می دهند. پس از یک روز خسته کننده یک دوش آب گرم و حمامی پر از بخار می تواند یک تنه خستگی را از تن بزداید و انرژی از دست رفته را بازگرداند. خوبی حمام بعد از رسیدن به خانه این است که می شود با همان حوله روی مبل لم داد و نگران دیر شدن رسیدن به محل کار نبود!

اما تمام اینها بدون تجهیزات کامل حمام ممکن نیست. اگر از استحمام انتظار باز گرداندن انرژی را دارید، یک جریان بی نقص از آب، با دمایی که با بدنتان هماهنگ است احتیاج دارید. سردوش باید یکسان جریان آب را برقرار کرده و قطرات آب به نرمی به سر و بدن برسند. تنظیم دمای آب حمام متناسب با هر شخص هم یکی از دغدغه های حمام کردن است. با شیرآلات اهرمی خیلی بهتر از شیرآلات نیوکاستا و به اصطلاح پیچی می توان دمای آب را تنظیم کرد. شیرآلات راسان با تولید و عرضه بیش از صد نوع مدل و رنگ شیرآلات مخصوص حمام اعم از شیرآلات دوش (یونیورست) و حمام برای هماهنگی محیط و زیباسازی فضای آرامش بخش حمام به اندازه کیفیت فکر شده است. چون راسان نیز مثل مصرف کنندگانش ایده آل گراست! اینکه مصرف کننده هم از لحاظ طراحی و دیزاین فضا و هم کاربرد آزادی انتخاب داشته باشد بسیار مهم است.

شیرآلات حمام راسان در رنگ بندی بی نظیر سفید، سفید طلایی، مشکی طلایی، کروم، کروم مات، طلایی، طلایی مات و رزگلد تولید می شود.

محصولات پیشنهادی

آموزش نصب شیر هوشمند راسان مدل ترنم

در این ویدئو می توانید نحوه نصب شیر هوشمند راسان را یاد بگیرید. پس از اتصال شیر برای کالیبره کردن فاصله چشمی شیر، دستورالعمل های موجود در فیلم را دنبال…

900 506 Rassan
جستجو...