طراحی منحصر به فرد به همراه زیبایی

ترکیبی عالی از انرژی، خلاقیت و وضوح.

شیر روشویی راسان

بعد از یک روز خسته کننده از خیابانهای شلوغ و پر ترافیک و هوای آلوده به خانه برمی گردیم و اولین جایی که می تواند آلودگی را از دستها و چهره مان بزداید، سرویس بهداشتی و سینک روشویی ست.جریان پاک آب روی دستها و حس خوب رهایی و پاکیزگی می تواند طراوت از دست رفته پوست و روح مان را بازگرداند. البته که خستگی همیشه جسمانی نیست و گاهی این روان ماست که از شلوغی و صدا و افکار گوناگون و گرفتاری های معمول روزمره خسته است و چه خوب اگر فضای پاک شدن از آلودگی ها دلنشین و زیبا هم باشد. همگونی فضا و اکسسوری و حتی شیرآلات به کار رفته می تواند آرامش از دست رفته مان را برگرداند.

توجه به محیط زندگی و حفظ زیبایی در کنار کاربرد در قرن اخیر اهمیت خود را باز یافته است. شیرآلات روشویی راسان با تنوع بسیار بالا در مدل، طراحی و رنگ بندی قدرت انتخاب فوق العاده ای به مصرف کنندگان می دهد. شیرآلات به کار رفته در سرویس بهداشتی از جمله شیر روشویی و شیر توالت و گاها که سرویس بهداشتی با حمام ادغام شده باشد شامل شیرآلات حمام و دوش نیز می شود. هماهنگی تمامی این شیرآلات با یکدیگر می تواند حسی از هارمونی و یکپارچگی به فضا ببخشد و زیبایی و نظم محیط آن را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اطلاعات شیر روشویی راسان

انواع شیر روشویی

شیر روشویی پایه کوتاه و پایه بلند

یکی از دغدغه های معمول خریداران شیرآلات مخصوص روشویی تناسب اندازه سینک روشویی و شیر است. اگر این نسبت به خوبی رعایت نشود، استفاده از شیر سخت شده و پاشش آب روی سطوح موردنظر به خوبی انجام نمی شود.

برای انتخاب بهتر مشتریان، دو نوع روشویی با ارتفاع  و ابعاد متفاوت از ست های مختلف شیرآلات راسان تولید می شود. روشویی اول با ارتفاع معمول و در حدود  15 تا 20 سانتی متر هستند که روی سینک ها متداول بازار یا سینک های عمقی نصب می شوند. شیرآلات روشویی پایه بلند که گاها تا ارتفاع 30 سانتی متری هم می رسند، مختص کاسه های روشویی توکار یا سینک های محدب هستند.

محصولات پیشنهادی

آموزش نصب شیر هوشمند راسان مدل ترنم

در این ویدئو می توانید نحوه نصب شیر هوشمند راسان را یاد بگیرید. پس از اتصال شیر برای کالیبره کردن فاصله چشمی شیر، دستورالعمل های موجود در فیلم را دنبال…

900 506 Rassan
جستجو...