طراحی منحصر به فرد با زیبایی

ترکیبی عالی از انرژی، خلاقیت و وضوح.

خلاقیت و وضوح

یک ترکیب کامل از انرژی

برای همه نوع مشتری

راسان بهترین است

شیر ظرفشویی راسان

آشپزخانه نقطه ثقل هر خانه است. به خصوص خانه های ایرانی و سبک شرقی که نقش خانواده و گردهمایی در آن پر رنگ تر از سایر ملت هاست. آشپزخانه جایی است که ساعتها زمان صرف می شود تا حس عاشقانه با خوراکی ها ترکیب شود و جانی تازه برساند به وجود گرانبهای خانواده. مکانی است برای عبور از دلتنگی عصر یک روز خسته با یک فنجان چای.
و جریان زندگی، جریان پاکیزگی و تازگی آب است. آب که از شیرآشپزخانه جاری می شود تا میوه های خوشمزه را به نوبت پاک کند از آلودگی و بیماری. جایی که اینقدر زنده است، روح می خواهد. روحی از زیبایی و هنرمندی صاحبخانه. که دلخواه باشد برای ماندن و خلق لحظاتی شاد در کنار یکدیگر.
شیر ظرفشویی آشپزخانه راسان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری به دنبال خرید و استفاده از شیرآلات ست برای منزل هستند. البته ست بودن شیرآلات بیشتر در حمام و سرویس بهداشتی خود را نشان می دهند. در آشپزخانه اما وضع فرق می کند. عموما در آشپزخانه ها تنها یک شیر مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت ست بودن آن با سایر شیرآلات منزل کاملا سلیقه ای ست. از این رو تعداد شیرآلات مختص آشپزخانه خیلی بیشتر از سرویس بهداشتی و حمام است. همچنین انواع گوناگون این شیرآلات در نوع خود بی نظیر است.

راهنمای خرید شیرسینک

انواع شیر سینک راسان

شیرآلات ظرفشویی تصفیه دار

از نمای یک شیر آب کوچک که سینک زیبای شما را زخمی می کند و با هیچ یک از اکسسوری و تجهیزات آشپزخانه تان تناسبی ندارد خسته شده اید؟ ما یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم. شیرآلات ظرفشویی تصفیه دار. این نوع از شیرآلات ظرفشویی علاوه بر ورودی های آب سرد و گرم، یک ورودی و خروجی برای آب تصفیه کن دارند. به این صورت نیازی به استفاده از دو شیر آب متفاوت بر روی سینک ظرفشویی نیست. شیرآلات ظرفشویی نوع تصفیه دار یک دسته مجزا برای خروجی آب تصفیه کن دارند و از آنجا که لوله ها و شلنگ ورودی آب تصفیه کن در این شیرآلات کاملا مجزا از ورودی و خروجی آب سرد و گرم طراحی و تعبیه می شود، می توان نسبت به عدم مخلوط شدن آب تصفیه شده با آب شرب شهری اطمینان حاصل کرد.

شیرآلات راسان، انواع متنوعی از طرح ها را برای شیرآلات ظرفشویی تصفیه دار به فراخور طراحی و دیزاین فضای آشپزخانه در نظر گرفته است تا با هر نوع سلیقه هماهنگ شود.

شیرآلات ظرفشویی شلنگ دار

برای شما هم پیش آمده که در حال شستشوی ظروف بزرگ مثل دیگچه و تابه یا میوه های بزرگی مثل هندوانه و آناناس باشید و برای اینکه تمام بخش های آن به خوبی تمیز شود مدام مجبور باشید ظرف یا میوه را جا به جا کنید؟ ظرف های سنگین و میوه های بزرگ به راحتی در دست نمی چرخند و به دلیل وزن زیاد شما را خسته می کنند. حتی اگر ظروف حجیم و میوه در کار نباشد ممکن است سینک ظرفشویی شما به قدری بزرگ باشد که شستشوی تمام نقاط آن بدون کمک وسائل دیگر ممکن نباشد. تمام این مشکلات با نصب یک شیر ظرفشویی شلنگ دار (شاوری) با سر دوشی متحرک حل می شود! شیرآلات ظرفشویی شلنگدار در حالت ثابت کاملا شبیه شیرآلات معمولی هستند. هر زمان که به حرکت بیشتری در جریان آب نیاز داشتید کافی ست خروجی آبریز شیر را به سمت بیرون بکشید. شلنگ داخلی شیر بیرون آمده و به شما کمک می کند هیچ زاویه ای غیر قابل دسترس نباشد. پس از پایان کار می توانید سردوشی را به جای خود برگردانید تا نمای شیر مثل روز اول زیبا و بدون نقص باشد.

شیرآلات ظرفشویی شلنگ دار در مدل ها، طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند تا با هر گونه دکوراسیون و سلیقه ای هماهنگ باشند.

شیرآلات ظرفشویی فنری

در زمان شستشو و پخت و پز گاهی به فضا و تحرک بیشتری نیاز داریم تا تمام سطوح و زوایای مختلف به آب دسترسی پیدا کنند. شیرآلات ظرفشویی فنری از این جنبه کار شستشو را بسیار آسان می کنند. سر آبریز این نوع از شیرآلات از گیره خارج شده و به طرفین، بالا و پائین تا حد کشسانی فنر نگهدارنده حرکت می کنند. شیرآلات راسان شیرآلات آشپزخانه فنری را در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و عرضه می نماید تا سلیقه مشتری به خوبی تامین شود.

محصولات پیشنهادی

آموزش نصب شیر هوشمند راسان مدل ترنم

در این ویدئو می توانید نحوه نصب شیر هوشمند راسان را یاد بگیرید. پس از اتصال شیر برای کالیبره کردن فاصله چشمی شیر، دستورالعمل های موجود در فیلم را دنبال…

900 506 Rassan
جستجو...