رونمایی از سری ویولت، شیرالات جدید راسان

    20 آبان 1397
رونمایی از سری ویولت، شیرالات جدید راسان

سری ویولت

سری جدید شیرآلات راسان که در آبان ماه 97 به بازار شیرآلات بهداشتی کشور معرفی شد، سری بی نظیر ویولت می باشد. این سری شیر آلات پنج تکه شامل شیر سینک متحرک، شیر روشویی، شیر روشویی پایه بلند، شیر دوش حمام و شیر آفتابه است.

ویژگی منحصر به فرد سری ویولت با تنه سفید و دسته یک رو طلایی، ترکیبی چشم نواز از شکوه و پاکی پدید آورده که الهام بخش نقاط گوناگون خانه و زیبایی آن است. در رنگ آمیزی سری بی نظیر ویولت، از تکنولوژی منحصر به فرد آبکاری تحت خلاء یا همان آبکاری PVD (مخفف عبارت physical vapor depositionبه معنی تصعید فیزیکی بخار) بهره گرفته شده است. سيستم پوشش دهی فيزيكی در خلا، نوعی پوشش دهی نانو است كه در محفظه دستگاه با استفاده از گازهاي خنثی، فلز هدف را بخار كرده و با استفاده از جريان برق، فلز هدف روی قطعه كار به صورت لايه اي بسيار مقاوم مي نشاند. این تکنولوژی منحصر به فرد نواقص آبکاری حوضچه ای مثل آلودگی محیط زیست را برطرف نموده و در برابر سایش، خراشیدگی، کدر شدن بر اثر استفاده از محلول شیمیایی مقاوم است.

شیرهای آب که در ارتباط مداوم با مهم ترین ماده زندگی بخش انسانها، آب هستند بهداشتی بودنشان بسیار حائز اهمیت است. سری شیرهای ویولت راسان، با رعایت تمامی اصول و قواعد استاندارد و حتی در برخی موارد بیش از حدود تعیین شده، کاملا بهداشتی است. از آنجا که سلامت مصرف کنندگان همواره دغدغه اصلی گروه صنعتی راسان بوده است با نظارت همه جانبه کارشناسان متخصص بر روی تمامی خط تولید آن هم به صورت تمام وقت، تلاش می کنیم محصولاتمان ضامن سلامتی مصرف کنندگان باشد.

شیر سینک (شیر ظرفشویی) سری ویولت راسان

 

شیر سینک ویولت با چرخش 180 درجه ای علم برای استفاده راحت تر در دو سوی سینک ظرفشویی و دسترسی به تمام فضای شستشوی ظروف، تمامی نیازهای این بخش از آشپزخانه را پیش بینی و برطرف کرده است. دسته ی اهرمی شیر سینک در کنار پایه قرار گرفته که بدون ایجاد مزاحمت و به راحتی باز و بسته می شود و دمای آب را برای شستشوی بهتر قابل کنترل می نماید.

 

سری ویولت شیرآلات جدید راسان سری ویولت شیرآلات جدید راسان

 

شیر روشویی سری شیرآلات ویولت راسان

آشنایی نزدیک با سلیقه مشتری و طراحی داخلی هر خانه، باعث شده که شیر روشویی در این سری با دو محصول پیش بینی شود. شیر روشویی پایه کوتاه و شیر روشویی پایه بلند. این قابلیت ویژه، گزینه های انتخاب مشتری را در طراحی دکوراسیون منزل بالا می برد و می تواند با محیط انتخابی کاملا هماهنگ شود. 

 

سری ویولت شیرآلات جدید راسان

 

دسته های سری شیرآلات زیبای ویولت با فناوری پرداخت مخصوص و حرفه ای به رنگ طلایی براق است، اثر انگشتی بر جای نمی گذارد و همیشه نمایی از تمیزی و پاکی بدست می دهد. نگران لکه ها نباشید! فقط با یک دستمال نرم و نم دار تمامی لکه ها از روی شیر آلات شما پاک می شود و نیاز به استفاده از هیچ ماده شوینده ای نیست.

سری شیرآلات ویولت با الهام از بنفشه های بهاری، با انحناء کمی که در زیر علم خود دارد، به زیبایی هرچه تمام تر جریانی صاف و یکپارچه بدست می دهد که آسودگی خیال را به محیط گرم خانه جاری می کند.

 

 
ویژگی سری ویولت شیرآلات راسان
مشخصات خروج آب دبی (لیتر) جنس ارتفاع تا دسته (سانتی متر) ارتفاع تا آبریز (سانتی متر) وزن (گرم) نوع آبکاری
شیر روشویی 13 برنج 14/5 12 927 pvd طلا+ پودری استاتیک
شیر روشویی پایه بلند 12 برنج 28/5 26 1720 "
شیر سینک 12 برنج - 30 2163 "
شیر آفتابه 14 برنج   - 1380 "
شیر دوش 15 برنج   - 1940 "

 

سری شیرآلات ویولت مانند سایر شیرآلات تولیدی گروه صنعتی راسان از 5 سال یا به عبارتی 60 ماه گارانتی برخوردار است که شامل ضمانت تعویض تمامی قطعات و بخش های شیرآلات می باشد. اطمینان و اعتماد مشتریان ما بزرگترین سرمایه معنوی شیرآلات بهداشتی راسان است.

ما در گروه صنعتی راسان همواره سعی می کنیم، خواسته ها و سلایق گوناگون مشتریان ارجمندمان را در نظر گرفته و برا اساس نیازهای آنان برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت و تنوع محصولات مان همت کنیم. وقتی پای رضایت و اعتماد مشتری در میان باشد، راسان از همه سختگیر تر است!

ما در راسان به موفقیت ایمان داریم زیرا برایش تلاش می کنیم.

 

سری ویولت شیرآلات جدید راسان

 

 


ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان