شیرآلات بهداشتی راسان، برنده تندیس 100 برند برتر ایران

شیرآلات راسان برند برتر ایران

راسان با سالها تلاش و تجربه در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و ... موفق به دریافت تندیس 100 برند برتر ایران در سال 94 شد. در این کنگره از مدیرعامل این شرکت، جناب آقای عباس مرجانی به عنوان نخبه کارآفرین ایران نیز تقدیر به عمل آمد.

 

کنگره تجلیل از 100 برند برتر و نخبگان کارآفرین ایران روز پنجشنبه در سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و از 100 برند برتر در حوزه های مختلف صنعت، مواد غذایی، فرش، خدمات مالی و پولی، آموزشی، صنعت و معدن، داروسازی و ... تجلیل و قدردانی شد.

 

از جمله اهداف این جشنواره را میتوان تلاش برای توسعه فرهنگ برندسازی، ایجاد بستری مناسب جهت توسعه فرهنگ ساخت داخل و صادرات کالاها با برند ایران، افزایش سهم و نقش بخش خصوصی در فعالیت های بخش صنعت، معدن و تجارت و نشان دادن موفقیت ها و دستاوردهای بخش خصوصی بیان کرد.

 

شیرآلات راسان مفتخر است که هدف اصلی خود را در طی این سالها، تولید محصول با کیفیت و مرغوب برای مشتریان قرار داده است و توانسته است پس از کسب افتخاراتی نظیر اولین و تنها دارنده گواهینامه BSI در بین تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران، برنده تندیس ویژه اجلاس جهانی مدیریت برند، قهرمان صنعت و اقتصاد کشور در هشتمین جشنواره قهرمانان صنعت جمهوری اسلامی ایران و تولیدکننده نمونه ملی جوان کشور، اینبار به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران شناخته شود و امید که بتوانیم در آینده افتخارات جهانی را برای برند راسان به ارمغان بیاوریم.ارسال نظر

نام: *
ایمیل:*
نظر شما: *

 


شیرآلات بهداشتی راسان - صدای مشتریان